Przelew weryfikacyjny, Instantor, Kontomatik – co to jest?

2020-03-30

Weryfikacja tożsamości: przelew weryfikacyjny, Instantor, Kontomatik – co to jest?

Przy składaniu wniosku o pożyczkę lub kredyt, często jest wymagana dodatkowa weryfikacja. Jest to zazwyczaj już ostatni etap wnioskowania, który ma na celu potwierdzenie tożsamości osoby ubiegającej się o dodatkowy pieniądz. Istnieją różne metody weryfikujące tożsamość: Instantor, Kontomatik lub przelew weryfikacyjny. Czy wiesz, na czym one polegają?


Dokumenty potrzebne do otrzymania pożyczki

2020-03-27

Dokumenty potrzebne do otrzymania pożyczki – lista

Właśnie zdecydowałeś się na wzięcie pożyczki? Jesteś w gotowości, by wypełnić wniosek o chwilówkę, ale nie wiesz, jakich dokumentów będziesz potrzebować? Bez obaw! Z chęcią Ci pomożemy. W poniższym artykule dowiesz się, jakie dokumenty będą Ci potrzebne, by złożyć wniosek o pomoc finansową.


Czy firma pożyczkowa wymaga zaświadczenia o dochodach?

2020-03-26

Czy firma pożyczkowa wymaga zaświadczenia o dochodach?

Zdecydowałeś się, by złożyć wniosek o pożyczkę, ale wciąż masz wiele pytań i wątpliwości? Zastanawiasz się, czy firma pożyczkowa będzie wymagała od Ciebie zaświadczenia o dochodach? Przeczytaj poniższy artykuł, by poznać wszystkie niezbędne szczegóły!


Co grozi za nieterminową spłatę pożyczki

2020-03-23

Co grozi za nieterminową spłatę pożyczki?

Spóźniłeś się z zapłaceniem raty pożyczki i zastanawiasz się, jakie mogą być tego konsekwencje? Z pewnością nie Ty jeden znalazłeś się w tej sytuacji. Zapewniam Cię, że większości z nas zdarzyło się kiedyś zapomnieć o wykonaniu przelewu na czas… Co wówczas się stanie? Co grozi za nieterminową spłatę pożyczki? Sprawdź!


Kredyt na dowód osobisty bez BIK – gdzie znaleźć?

2020-01-24

Kredyt na dowód osobisty bez BIK – gdzie znaleźć?

Potrzebujesz pożyczyć dodatkowe środki, lecz nie uzyskujesz stałych dochodów i nie wiesz, gdzie szukać ratunku? Z pomocą przychodzą pożyczki i kredyty online na dowód: bez zaświadczeń o dochodach i bez skomplikowanych formalności. Sprawdź szczegóły!


Jak wybrać ofertę kredytu gotówkowego?

2020-01-24

Jak wybrać ofertę kredytu gotówkowego?

Jeśli zdecydowałeś się wziąć kredyt gotówkowy, czeka Cię jeszcze wybór odpowiedniej oferty, dopełnienie formalności i podpisanie umowy. Jak w gąszczu zewsząd napływających reklam i propozycji banków znaleźć tę najbardziej atrakcyjną ofertę? Sprawdź, jak wybrać ofertę kredytu gotówkowego!