Wyłudzenie kredytu lub pożyczki – jak się bronić?

2020-06-04

Wyłudzenie kredytu lub pożyczki – jak się bronić?

Wyłudzenia kredytów i pożyczek są coraz częstsze i zdarzają się nawet w naszym najbliższym otoczeniu. To już nie problem, o którym słyszymy jedynie z telewizji, ale sprawa, która dotyka naszych bliskich i przyjaciół. Sprawdź, jak bronić się przed wyłudzeniem pożyczki i kredytu. 


Jak zwiększyć swoją zdolność kredytową?

2020-04-30

Jak zwiększyć swoją zdolność kredytową? Sprawdź!

Chcesz się ubiegać o kredyt lub pożyczkę, ale martwisz się, że Twoja zdolność kredytowa nie wygląda najlepiej i nie jest atrakcyjna dla banku? Sprawdź, czym ona jest oraz jak zwiększyć swoją zdolność kredytową!


Czym się zajmują bazy dłużników?

2020-04-20

Czym się zajmują bazy dłużników? Sprawdź!

Potrzebujesz pożyczki lub kredytu gotówkowego, ale boisz się, że widniejesz na liście dłużników? Nie raz obiły Ci się o uszy takie wyrażenia jak BIK, BIG, KRD, ale nie wiesz co dokładnie oznaczają? Dziś bierzemy pod lupę bazy dłużników – pokażemy Ci, czym się zajmują i jak sprawdzić, czy w nich widniejesz.


Karencja spłaty kredytu gotówkowego – jak to działa

2020-04-17

Karencja spłaty kredytu gotówkowego – jak to działa?

Zetknąłeś się kiedyś z pojęciem karencji w spłacie? To jedno z tych określeń, z którym często się spotykamy, zaciągając kredyt, lecz nie do końca wiemy, co one oznaczają. Sprawdź, co to jest karencja spłaty kredytu gotówkowego, kiedy warto z niej skorzystać i jak ona działa.


Czy za długi można iść do więzienia?

2020-04-15

Czy za długi można iść do więzienia? Sprawdzamy!

Długi runęły na Ciebie, jak lawina? Sam nie wiesz, w którym momencie straciłeś kontrolę? Zaległości w spłatach rat chwilówek i pożyczek spędzają Ci sen z oczu? Boisz się konsekwencji w postaci odsetek, komornika… a może więzienia? W dzisiejszym artykule rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości na temat tego, czy za długi można iść do więzienia. Zapraszamy do lektury!


Pożyczka bez zdolności kredytowej – gdzie szukać

2020-04-10

Pożyczka bez zdolności kredytowej – gdzie szukać?

Potrzebujesz pilnie gotówki, ale masz złą historię kredytową? Nie martw się, w podobnej sytuacji znajdują się tysiące Polaków! Opóźnienie w spłacie kredytu, które łączy się z negatywnym wpisem w bazie, może zdarzyć się każdemu, ale to nie koniec świata. Sprawdź, gdzie znaleźć pożyczkę bez zdolności kredytowej!