Ranking pożyczek ratalnych kwiecień 2021

2021-04-06

Ranking pożyczek ratalnych online – kwiecień 2021

Czy wiesz, czym się kierować, szukając najlepszej oferty finansowania? Przede wszystkim warto porównać pożyczki od różnych pożyczkodawców! My zrobiliśmy to za Ciebie. Sprawdź, gdzie warto pożyczyć dodatkowe środki. Przedstawiamy ranking pożyczek ratalnych!


Ranking kredytów gotówkowych – kwiecień 2021

2021-04-06

Ranking kredytów gotówkowych – kwiecień 2021

Szukasz kredytu gotówkowego, który będzie spełniał Twoje oczekiwania i możliwości finansowe? Koniecznie zapoznaj się z najnowszym rankingiem kredytów gotówkowych! Nasi eksperci wybrali dla Ciebie najlepsze oferty, o które możesz wnioskować online!


Jak sprawdzić, czy ktoś wziął na mnie kredyt

2021-03-08

Jak sprawdzić, czy ktoś wziął na mnie kredyt?

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jak sprawdzić, czy ktoś wziął na Ciebie kredyt? Oszustwa finansowe są coraz bardziej powszechne i dzieją się tuż obok. Słyszymy o nich nie tylko w telewizji, ale także od najbliższych znajomych. Większość z nas zna kogoś, kto stracił jakąś kwotę pieniędzy, dał się oszukać. W poniższym artykule podpowiemy Ci, jak sprawdzić, czy ktoś wziął kredyt na Twoje dane!

 


Co to jest kredyt konsolidacyjny?

2021-01-14

Co to jest kredyt konsolidacyjny?

Masz więcej niż jedno zobowiązanie kredytowe? Płacisz kilka rat różnym bankom? Rozwiązaniem może być kredyt konsolidacyjny. Z pewnością spotkałeś się z tym pojęciem niejednokrotnie. Czy wiesz, co to jest i na czym on polega?


Raty równe a malejące – co wybrać?

2020-09-28

Raty równe a malejące – co wybrać?

Planujesz wzięcie kredytu, lecz nie wiesz, na jaki rodzaj spłaty się zdecydować? Sprawdź, czym się różnią raty równe od rat malejących i wybierz odpowiednią opcję!


Kredyt konsumencki a konsumpcyjny – jakie są różnice?

2020-09-01

Kredyt konsumencki a konsumpcyjny – jakie są różnice?

Niektóre osoby używają zamiennie tych dwóch pojęć. Warto jednak pamiętać, że kredyt konsumencki i konsumpcyjny to dwa różne produkty finansowe. Sprawdź, jakie różnice między nimi istnieją.