Udzielamy.pl

Udzielamy.pl

pożyczka ratalna

Maks. kwota 25 000 zł
Maksymalny czas 60 mies.
Oprocentowanie 0%
RRSO 0%

Udzielamy.pl to nowy serwis specjalizujący się w pośrednictwie w udzielaniu szybkich pożyczek online oraz pożyczek ratalnych. Co warto wiedzieć o tym pożyczkodawcy?

W serwisie Udzielamy.pl możesz wnioskować zarówno o chwilówkę, jak i o pożyczkę ratalną przez internet. Wszelkie produkty są przeznaczone dla osób, które mają powyżej 21 lat, otrzymują stały dochód, mieszkają na stałe w Polsce, mają aktywny numer telefonu i adres e-mail, konto osoboste w dowolnym banku oraz ważny dowód osobisty.

Ile możesz pożyczyć za pośrednictwem Udzielamy.pl?


Za pośrednictwem Udzielamy.pl możesz pożyczyć od 100 do nawet 25 000 zł. Okres spłaty zobowiązania wynosi od 1 do 60 miesięcy. RRSO produktów zaczyna się już od 0%, co oznacza, że możesz liczyć na darmową pożyczkę!

Klienci Udzielamy.pl są weryfikowani w BIG InfoMotor, ERIF lub KRD.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się ze szczegółową analizą tego produktu i firmy.

Przykład reprezentatywny

Całkowita kwota pożyczki 800,00 zł, czas obowiązywania umowy 30 dni, roczne oprocentowanie nominalne 10%, prowizja 217,42 zł, łączna kwota odsetek: 6,58 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 1915,52 %, całkowita kwota do spłaty przez Pożyczkobiorcę: 1024 zł, całkowity koszt pożyczki 224 zł.

Dokładny koszt pożyczki jest zależny od indywidualnego wniosku. Pełną informację o wysokości RRSO i wszystkich dodatkowych opłatach otrzymasz od pożyczkodawcy, przed zawarciem umowy o pożyczkę.